Ημερολόγιο εκδηλώσεων

Οκτώβριος  2019
Κυρ Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<< >>
Δευτέρα, 14 Οκτωβρίου 2019
Αρχάνες - Αστερούσια
www.eweather.gr

Κατάρτιση δράσεων της Δημοτικής Ενότητας Αρχανών

 

 

ΔΗΜΟΣ ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ               

ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ & ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

Αρμόδιοι: Καπιτσάκης Μιχάλης

Τηλ. 2810-752622 με εσωτερικό 4. 

 

                                                  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

Με χαρά, σας γνωρίζουμε ότι καταρτίστηκε το πρόγραμμα των δράσεων της δημοτικής μας ενότητας:

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

 

 

10.00-11.00

ΜΑΛΛΙ  ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ

χώρος λαογραφικό μουσείο

10.00-11.00

ΠΛΕΞΙΜΟ

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚΕΠ)

09.00-10.00

ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ

A΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚΕΠ)

09.30-10.30

ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚΕΠ)

17.00-18.00

ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

A΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚEΠ)

 

17.30-18.30

ΠΛΕΞΙΜΟ

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚΕΠ)

10.15-12.15

ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ

B΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚΕΠ)

 

18.30-20.30

ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ

B΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚΕΠ)

 

 

17.00-18.00

ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (χώρος πρώην ΚΕΠ)

 

Έναρξη των μαθημάτων την Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2014. Όπως αναφέρεται παραπάνω τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται πρωινές- απογευματινές ώρες στο χώρο του πρώην ΚΑΠΗ και σε αυτόν του πρώην ΚΕΠ Αρχανών.

Αναλυτική κατάσταση με τα ονομ/μα των ατόμων που απαρτίζουν τις ομάδες, θα αναρτηθεί στο χώρο του πρώην ΚΑΠΗ και του ΚΕΠ (νέου).

Οι δραστηριότητες: δημιουργική μεταποίηση, υφαντική, φύση και καλλωπισμός και NUNO FELTING, δεν θα πραγματοποιηθούν λόγω μικρού αριθμού δηλώσεων συμμετοχής. Ενδεχομένως να πραγματοποιηθούν σε μελλοντικό χρόνο. Οι ομάδες (αρχαρίων-προχωρημένων) για το κόσμημα θα πραγματοποιηθούν με μικρή καθυστέρηση, στο άμεσο μέλλον, λόγω αιφνίδιας αποχώρησης της εκπαιδεύτριας. Οι συμμετέχουσες θα ενημερωθούν με νέα ανακοίνωση.

 

                                                         Αρχάνες 14-2-2014

                                                    Ο πρόεδρος του Ο.Κ.Α.Π.

                                                         Στέλιος Καλαιτζάκης

 

 

 

-2-

 

ΟΜΑΔΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ

 

 

ΚΟΣΜΗΜΑ

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ (πρωί)                                               

Μπιμπάκη Ελευθερία                                 Γενετζάκη Γεωργία

Καλαθάκη Μαρία                                       Μοσχογιαννάκη Ιωάννα - Χριστίνα

Μαρινάκη Μαρία                                       Κουτσάκη Ελευθερία

Χιλετζάκη Σοφία                                      Κοντάκη Κλειώ

Κουτουλάκη Μαρία                                   Δετοράκη Ζωή

Kαλομοιράκη Ελένη                                  Γριβάκη Ελένη

 

Β΄ ΚΥΚΛΟΣ(πρωί)

Γενετζάκη Βούλα

Μπουρμπουδάκη Μαρία

Μαλιαράκη Εμμανουέλα

Φραγκάκη Γεωργία

Παπαδάκη Μαρία

Τριβιδαζάκη Βάσω

                                            Βατσιθιανού Κάλια

 

 

ΝΤΕΚΟΥΠΑΖ(εκπαιδεύτρια Αριστέα Παπαδάκη τηλ. 6972005994)

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ

        α΄ τμήμα (απόγευμα)                                  β΄ τμήμα (πρωί)

Παντελάκη Ελευθερία                                     Κατσοπρινάκη Ροδάνθη

Χατζάκη Μαρία                                               Κουτουλάκη Μαρία

Γρηγοράκη Ελευθερία                                      Καναβάκη Ελένη

Μοσχογιαννάκη Χριστίνα                                 Ψαραδάκη Ελένη 

Κοντάκη Βασιλική                                            Καπιτσάκη Άννα

Μεταξάκη Αντιγόνη                                         Κουμάσονα-Παχάκη Ειρήνη

Κουναλάκη Μαρία                                            Κουτσάκη Ελευθερία  

Χατζηβασιλείου Τούλα                                     Κοντάκη Κλειώ

Παντελάκη Ελευθερία                                     Tαβλαδωράκη Ελένη

Χατινάκη Καλλιόπη

Κωνσταντάκη Μαρία

 

-3-

 

 

Β΄ΚΥΚΛΟΣ

Περηφάνου Κλειώ

Γιακουμάκη Όλγα

Μανανεδάκη Πόπη

Σταθόγλου Μαρία

Ερωτοκριτάκη Γεωργία

Μαρκοδημητράκη Εύη

Κιαγαδάκης Γιάννης

Φραγκάκη Γεωργία

Βάζου Αθηνά

 

 

 

 

ΠΛΕΞΙΜΟ(εκπαιδεύτρια Νταλίνα Τσούνη τηλ. 6944822914)

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ

α΄ τμήμα (πρωί)                              β΄τμήμα (απόγευμα)

Μπιμπάκη Ελευθερία                                 Γριβάκη Αργυρώ

Μπουνάκη Σοφία                                       Ουάσεφ Λαουρίνα

Στάθογλου Ειρήνη                                      Παλάσχα Χριστίνα 

 Στεφανάκη Μαρία                                     Ζωγράφου Μαρία

  Τσίκνη Καλλιόπη                                     Δουνδουλάκη Μαρία

Σκανδαλάκη Στέλλα                                  Γενειατάκη Αλεξάνδρα

Πλαστήρα Κατερίνα                                   Ταβλαδωράκη Χαρούλα

                                                                Μαρκάκη Μαρία

                                                                 Καζαντζάκη Χαρίκλεια

                                                                  Κουναλάκη Μαρία

                                                                 Χατζηβασιλείου Τούλα

                                                                  Ζερβού Κων/να

                                                Κουτσάκη Ελευθερία

                                        Κοντάκη Κλειώ

 

 

 

 

 

-4-

 

ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ(εκπαιδεύτρια Μάνενα Αμβροσιάδη τηλ. 6951362113)

Α΄ ΚΥΚΛΟΣ

α τμήμα (πρωί)                                                          β΄τμήμα (απόγευμα)

Μαλλιαράκη Εμμανουέλα                                           Παλάσχα Χριστίνα

Γενετζάκη Γεωργία                                                   Γρηγοράκη Ελευθερία

Χιλετζάκη Σοφία                                                      Γενειατάκη Αλεξάνδρα

Λυριτζάκη Ελένη                                                      Ταβλαδωράκη Χαρούλα

Στάθογλου Ειρήνη                                                    Ζερβού Κων/να

Κουτουλάκη-Τασούλη Ευγενία

Λυδάκη Μαρία

 

 

 

Β΄ΚΥΚΛΟΣ (πρώι)

Χατζάκη Σοφία

Φραγκιδάκη Γεωργία

Βλαχάκη Καλλιρόη

Μιχαλάκη Ειρήνη

Γενετζάκη Νικολέτα

 

 

 

ΜΑΛΛΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ(εκπαιδεύτρια Αθηνά Λίχταρτ τηλ. 6934747937)

 Φουτάκη Σμαράγδα

Κουτσάκη Ελευθερία

Κοντάκη Κλειώ