Μάιος  2019

ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Γραφείο Δημάρχου Πεζά, 03 Σεπτεμβρίου 2012

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ- ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Νιώθουμε τη βαθύτατη ανάγκη να ευχαριστήσουνε θερμά όλους όσους συνέδραμαν στην πραγματοποίηση της σημαντικής για την περιοχή μας εκδήλωσης-συναυλίας με την κ. Μελίνα Κανά, την Τετάρτη 22-08-2012 στο πέτρινο θέατρο Φουρνί στις Κάτω Αρχάνες.

Κατ΄ αρχήν πρέπει να ευχαριστήσουμε την ίδια την κ. Κανά και τους συνεργάτες της για την καταρχήν αποδοχή της πρότασης να πραγματοποιήσουν συναυλία στο Δήμο Αρχανών- Αστερουσίων αλλά και για την μαγική βραδιά που μας χάρισαν. Επίσης θα πρέπει να ευχαριστήσουμε τους δικούς μας μουσικούς (Μανωλάκης, Σταυρακάκης και Κονταξάκης) για την φιλική τους συμμετοχή.

Θερμές ευχαριστίες πρέπει να απευθύνουμε στην Διοίκηση Πυροσβεστικών Υπηρεσιών Ηρακλείου, στον Ερυθρό Σταυρό και στην Ελληνική Αστυνομία για την συνεισφορά τους στην οργανωτική επιτυχία της βραδιάς.

Στους χορηγούς που χωρίς την συνεισφορά τους δεν θα μπορούσε να πραγματοποιηθεί η εκδήλωση Κatalagari Country Suites, ANEKSUPERFAST, ΤΑΒΕΡΝΑ ΟΝΗΣΙΜΟΣ και στους χορηγούς επικοινωνίας
SKAI ΚΡΗΤΗΣ 92,1 / ΕΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 97,5 / STUDIO 19 101.9 / ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΔΙΑ 95 /PRISMANEWS.GR, CRETEVENTS.

Θα πρέπει επίσης να συγχαρούμε την ομάδα ¨Minoistas¨ για την πρωτοβουλία να συλλέγει παιχνίδια, ρούχα, βιβλία κτλ για τα παιδιά στο ίδρυμα Παιδόπολις στην Νεάπολη Λασιθίου (μια δράση που θα συνεχιστεί έως τις 31/8 με τόπο συλλογής τα γραφεία της Κοινωφελούς επιχείρησης του Δήμου μας, στο Παλαιό Δημοτικό Σχολείο Αρχανών και ώρες 8.00 με 14.00) και να τους ευχαριστήσουμε για την δυνατότητα που μας έδωσαν να συμμετέχουμε κι εμείς σ΄αυτήν την προσπάθεια.

Τέλος να ευχαριστήσουμε τους εργαζόμενους στο Δήμο αλλά και όλους εσάς –δημότες και μη- για την αθρόα προσέλευση και υποστήριξη της εκδήλωσης.