Ημερολόγιο εκδηλώσεων

Αυγουστος  2020
Κυρ Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<< >>
Δευτέρα, 03 Αυγούστου 2020
Αρχάνες - Αστερούσια
www.eweather.gr

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ                                        Πεζά, 03 Νοεμβρίου 2010

ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΣ  Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

Γραφείο Δημάρχου                                                            Αρ. Πρωτ.:    11168 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ Ν. ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

 

''Εχοντας υπόψη:

 

 

1. Τις διατάξεις του άρθρου 23 ν.3852/2010  «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης» ( ΦΕΚ 87 Α΄ ).

 

2. Την αριθ 103/2010 απόφαση του Πρωτοδικείου Ηρακλείου με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ'' αυτή συνδυασμοί υποψηφίων για τις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου 2010.

 

Γνωστοποιούμε ότι

Για τις δημοτικές εκλογές της 7ης Νοεμβρίου 2010  ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για το δήμο Αρχανών - Αστερουσίων

 

Α'' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ»

 

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου, Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ν. Καζαντζάκη            

ZΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 

ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

ΜΑΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ          

ΟΡΦΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ  

ΠΕΧΥΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    

ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ         

ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

ΤΖΑΝΑΚΗ ΗΔΥΛΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 

ΤΖΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ       

ΦΡΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 

ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΘΩΜΑ    

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών (Αλφαβητικά)

 

 ΑΥΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλ. Περιφ. Αρχανών)

 ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλ.Περιφ.Αστερουσίων)

 ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       (Εκλ. Περιφ. Αρχανών)

 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλ.Περιφ.Αστερουσίων)

 ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  (Εκλ. Περιφ. Αρχανών)

 ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλ. Περιφ. Αρχανών)

 ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ (Εκλ. Περιφ. Αστερουσίων)

 ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλ.Περιφ.Αστερουσίων)

 ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ    (Εκλ. Περιφ. Αστερουσίων)

 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (Εκλ. Περιφ. Αρχανών)

 ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ  (Εκλ. Περιφ. Αρχανών)

 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  (Εκλ. Περιφ. Αστερουσίων)

 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλ.Περιφ.Αστερουσίων)

 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλ.Περιφ.Αστερουσίων)

 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Εκλ. Περιφ. Αστερουσίων)

 ΧΟΧΛΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       (Εκλ. Περιφ. Αρχανών)

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίων Παρασκιών του ίδιου (Α) Συνδυασμού      

ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καταλαγαρίου του ίδιου (Α) Συνδυασμού         

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝΟΣ   

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Αρχανών του ίδιου (Α) Συνδυασμού         

ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουνάβων του ίδιου (Α) Συνδυασμού      

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ      

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελεσών του ίδιου (Α) Συνδυασμού        

ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ       

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσοχωρίου του ίδιου (Α) Συνδυασμού  

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΣΤΡΙΝΟΥ      

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πεζών του ίδιου (Α) Συνδυασμού    

ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ     

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χουδετσίου του ίδιου (Α) Συνδυασμού    

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      

 

 

 

Β. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «Δήμος Αρχανών – Αστερουσίων, ΠΟΛΙΤΩΝ αυτοΔΙΟΙΚΗΣΗ»

 

ΚΟΚΟΣΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου, υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ν. Καζαντζάκη            

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥ

ΖΩΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΡΑΝΤΖΗ – ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΥΔΑΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΛΥΖΩΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΣΚΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών (Αλφαβητικά)

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΓΕΝΕΙΑΤΑΚΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΓΡΙΒΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΔΑΚΑΝΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ – ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΤΑ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΟΡΣΑΒΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΛΥΔΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΌΛΓΑ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΝΗΣΤΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΡΙΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αρχανών του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΚΑΣΣΑΒΕΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΓΑΡΑΚΗ ΦΑΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΙΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗ ΚΡΗΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Βασιλείου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΓΙΑΛΕΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίων Παρασκιών του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΒΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΠΟΛΥΖΩΑΚΗ - ΚΥΡΛΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αλαγνίου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΆΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΛΑΣΙΟΥ

ΣΕΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αστριτσίου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΒΟΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αχεντριά του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΥΝΤΙΧΑΚΗ ΑΔΡΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Δαμανίων του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΥΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εθιάς του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ – ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΟΥΣΟΥ

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Καλλονής του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλυβίων του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΜΟΥΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καταλαγαρίου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΜΠΑΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Αρχανών του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ  ΧΡΙΣΤΟΘΕΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κουνάβων του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΡΓΙΩΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λιγορτύνου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μελεσών του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ – ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΧΑΛΕΒΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσοχωριού του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΒΛΕΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΚΟΣΑΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΔΟΥΜΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεταξοχωρίου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΑΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

ΚΟΚΟΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΡΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μυρτιάς του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παρανύμφων του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πεζών του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

 

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πραιτωρίων του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πύργου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΓΛΗΓΟΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ

ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Τεφελίου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΔΕΛΗΘΩΜΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΔΡΕΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χάρακα του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΕΛΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χαρακίου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χουδετσίου του ιδίου (Β) Συνδυασμού

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΆΝΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΧΟΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

Δρακάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ, Υποψήφιος Δήμαρχος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ν. Καζαντζάκη            

ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΕΡΩΦΙΛΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ  

ΜΩΫΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

ΣΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  

ΣΚΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών (Αλφαβητικά)

 

ΑΝΑΠΟΛΙΩΤΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΒΑΚΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ  Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΚΟΡΣΑΒΒΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΜΑΡΚΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΜΠΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΠΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝΟΣ  Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΠΙΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΣΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΣΠΙΡΤΣΗ - ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αρχανών

ΧΑΤΖΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Εκλογική Περιφέρεια Αστερουσίων

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αρχανών του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΛΥΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΕΝΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΨΑΛΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αχεντριά του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΜΥΡΩΝΟΣ

ΛΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εθιάς του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΚΑΛΕΝΤΑΚΗ - ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΛΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΓΚΟΥΦΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Αρχανών του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Λιγόρτυνου του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Μεσοχωρίου του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΥΡΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Παρανύμφων του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πραιτωρίων του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΚΑΖΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Πύργου του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

ΓΚΟΝΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Τεφελίου του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΑΓΡΙΜΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΒΟΥΤΑΚΤΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΝΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

ΚΑΡΑΤΣΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χάρακα του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χαρακίου του ιδίου (Γ) Συνδυασμού

ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

 

Δ. ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ με το όνομα «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

 

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας ΔΗΜΟΥ “Ν.ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ

ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΡΕΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΡΥΟΦΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΦΟΡΑΚΗ- ΖΩΑΚΗ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ- ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΟΛΥΖΩΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών (Αλφαβητικά)

 

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΒΛΑΧΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ- ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΚΑΒΛΕΝΤΑΚΗ- ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  του ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΜΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΣΤΡΑΤΑΚΗ- ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΡΧΑΝΩΝ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Αρχανών του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΔΟΥΝΔΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  του ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΝΤΡΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΒΛΑΣΣΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΑΡΟΦΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΛΑΓΝΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας ΑΣΤΡΑΚΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΥΛΙΒΕΣΤΡΟΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΣΑΒΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΑΧΕΝΤΡΙΑ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΚΑΤΣΑΠΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΞΗΡΟΥΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΔΑΜΑΝΙΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΛΤΖΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΣΑΒΒΑ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΕΘΙΑΣ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ- ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας ΚΑΛΛΟΝΗΣ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ- ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ

ΦΑΦΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΚΑΛΥΒΙΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΚΑΤΩ ΑΡΧΑΝΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΚΟΥΝΑΒΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΡΗΣΤΑΚΗ- ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ- ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΜΕΛΕΣΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΑΤΖΙΤΖΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΠΙΤΑΛΛΙΩΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΕΡΓΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΑΒΒΑΛΟΥ- ΚΛΙΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΣΤΡΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΜΥΡΤΙΑΣ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΠΑΡΑΝΥΜΦΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΚΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΠΕΖΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας ΠΡΑΙΤΩΡΙΩΝ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΚΑΖΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΠΥΡΓΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΤΕΦΕΛΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΒΕΝΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ- ΓΕΡΑΣΙΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΧΑΡΑΚΑ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  του ΜΙΧΑΗΛ

ΜΩΫΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΧΑΡΑΚΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΝΑ (Ανεζίνα)  του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας ΧΟΥΔΕΤΣΙΟΥ του ιδίου (Δ) Συνδυασμού

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

            Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 7η Νοεμβρίου 2010 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την με αριθμό 33260/7671/19-10-2010 Απόφαση Νομάρχη Ηρακλείου:

Α/Α ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΔΗΜΟΣ / ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Δ.Δ.

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ

ΑΡΙΘΜΟΣ ΒΑΣΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΕΩΝ

30

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΠΕΖΩΝ

ΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΠΕΖΩΝ

Από : ΑΒΕΤΙΣΙΑΝ ΓΚΟΧΑΡΙΝΕ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

422

31

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
70100

Από : ΑΔΑΜΑΚΗ ΑΝΝΑ
Εως : ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

219

32

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
70100

Από : ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
Εως : ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

282

33

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ 70100

Από : ΑΓΑΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΑΧΙΑ ΠΑΓΩΝΑ

449

34

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΑΓΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ 70100

Από : ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

463

35

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΑΛΑΓΝΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΓΝΙΟΥ

Από : ΑΒΑΛΟΣ ΜΙΛΑΓΡΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

304

36

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΑΣΤΡΑΚΩΝ

ΠΡΩΗΝ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ  ΑΣΤΡΑΚΩΝ 70100

Από : ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

277

37

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

α) Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ
Εως : ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΧΑΡΑ
β) Όλοι οι Ομογενείς και Υπήκοοι Τρίτων Χωρών                     (αριθμος 1)

468

38

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΔΑΜΑΝΙΩΝ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΑΜΑΝΙΩΝ

Από : ΑΓΑΠΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

453

39

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΚΑΛΛΟΝΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΟΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

267

40

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΟΥ

Από : ΑΓΓΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

325

41

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΚΟΥΝΑΒΩΝ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΝΑΒΩΝ 70100

Από : ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΜΥΡΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

407

42

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΚΟΥΝΑΒΩΝ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΝΑΒΩΝ 70100

α) Από : ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς    (αριθμος 1)
γ) Όλοι οι Ομογενείς και Υπήκοοι Τρίτων Χωρών                 (αριθμος 1)

436

43

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΜΕΛΕΣΩΝ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΕΛΕΣΩΝ

Από : ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

385

44

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 70100

Από : ΑΓΓΟΥΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΚΩΣΤΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

316

45

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 70100

Από : ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΑΝΝΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

402

46

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΡΤΙΑΣ 70100

Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΞΑ

413

47

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΜΥΡΤΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΡΤΙΑΣ 70100

Από : ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ ΖΑΧΑΡΩ
Εως : ΨΥΛΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

357

48

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΧΟΥΔΕΤΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΥΔΕΤΣΙOY 70100

Από : ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

412

49

ΑΡΧΑΝΩΝ-ΑΣΤΕΡΟΥΣΙΩΝ/
ΝΙΚΟΥ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ

 

ΧΟΥΔΕΤΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΟΥΔΕΤΣΙOY 70100

α) Από : ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Εως : ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
β) Όλοι οι Ομογενείς και Υπήκοοι Τρίτων Χωρών         (αριθμος 2)

401

 

           

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Αρχανών ανέρχονται σε επτά (07)

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Αστερουσίων ανέρχονται σε εννέα (09)

Οι έδρες της εκλογικής περιφέρειας Ν. Καζαντζάκη ανέρχονται σε έντεκα (11)

 

Οι έδρες του συμβουλίου της δημοτικής κοινότητας Αρχανών ανέρχονται σε πέντε (05).    

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Αγίου Βασιλείου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Αγίων Παρασκιών ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Αστριτσίου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Αχεντριά ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Αγίων Παρασκιών ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Δαμανίων ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Εθιάς ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Καλυβίων ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Καταλαγαρίου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Κάτω Αρχανών ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Κουνάβων ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Λιγορτύνου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Μελεσών ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Μεσοχωρίου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Μεταξοχωρίου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Μυρτιάς ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Παρανύμφων ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Πεζών ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Πραιτωρίων ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Πύργου  ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Τεφελίου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Χάρακα ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Χαρακίου ανέρχονται σε τρεις (03)

Οι έδρες του συμβουλίου της τοπικής κοινότητας Χουδετσίου ανέρχονται σε τρεις (03)

 

Για την τοπική κοινότητα Αστρακών εκλέγεται ένας εκπρόσωπος.

Για την τοπική κοινότητα Καλλονής εκλέγεται ένας εκπρόσωπος

Για την τοπική κοινότητα Πραιτωρίων εκλέγεται ένας εκπρόσωπος

 

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των συνοικισμών αυτών.

 

 

                                                                                      Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ  

 

 

 

                                                                           ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ